بسته بندی و انبار داری

یکی دیگر از خدمات ارزش افزوده ای ست که از فناوری‌های مدرن بهره گرفته است.

بر این اساس شرکت سوربن ترابر خزر امکان بسته بندی محرصولات با روش های نوین را فراهم آورده است که تا پیش از این به دلیل عدم امکان بسته بندی با روش‌های سنتی، احتمال آسیب دیدن محموله وجود داشت.

بسته بندی
بسته بندی

بسته ‌بندی جدید شرکت سوربن ترابر خزر دارای قابلیت‌های فراوانی است که در مجموع امنیت محموله را در برابر آسیب‌های مختلف حفظ می‌کند. این بسته بندی ها شامل ویژگی‌های زیر است

فناوری قفل و استحکام ایمن:

خطر دستبرد، حفظ و سلامت امانات در حمل‌ونقل را کاهش می‌دهد.

گارد ضد ضربه:

مانع از آسیب دیدن محموله‌های ۱۰۰ درصد شکستنی و حساس می‌شود.

گارد ضد رطوبت:

برای محموله‌هایی شامل مایعات، اسید و مواد قلیایی که نسبت به رطوبت حساسند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

روکش استرچ پالت:

برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و خاک و همچنین زیبایی و قوام بیشتر به کار می‌رود که در عین حال احساس ایمنی و آکبندی، تمیزی، دقت و اعتبار و ارزش را به مشتری انتقال می‌دهد.

فناوری کارتن قفل شو:

این فناوری با حذف روش سنتی نوار چسب، موجب آسان سازی مراحل بسته بندی می‌شود.

کارتن‌های آکاردئونی:

این کارتون‌ها ‌امکان ساخت جعبه برای محموله‌های نامتعارف را که شکل منتظمی ندارند، فراهم می‌کند سازگاری با محیط زیست.

انبارداری به عملیات تخلیه، بارگیری، و نگهداری کالاهای مورد نیاز سازمان ها و شرکت ها در انبارهایی با شرایط مناسب تا زمان استفاده گفته می‌شود.

به‌عبارت دیگر، انبارداری شامل سیستم‌های قرار گرفتن جنس در انبارِ سوربن ترابر خزر و ایجاد روش‌ها و اعمال مدیریت کنترل مؤثر از زمان دریافت تا لحظه تحویل توسط شرکت سوربن ترابر خزر است.

انبار داری
انبار داری

انبارداری به عنوان بخشی از عملکرد لجستیکی مجموعه سوربن ترابر خزر، مسئولیت ذخیره و نگهداری موجودی را برای تولیدکننده، تأمین‌کننده و مصرف‌کننده دارد.

در روش نوین شرکت سوربن ترابر خزر به حفظ سلامت زیست محیطی توجه شده و با استفاده از مواد عایق معدنی برای جابجایی مایعات و به کارگیری مواد قابل استفاده مجدد در ساختار گارد ضد ضربه برای حمل شکستنی، این هدف تحقق یافته است.

download almost uapkmod here | the best resources android apps on uapkmod.com